Nová verze pro MySQL,MS SQL Server, FireBird 1.O. - 1.5,InterBase 5 atd.

Autor: Aleš Pavel (ales@pavel.cz), Téma: FireBase
Vydáno dne 17. 09. 2003 (3793 přečtení)
V součastnosti se dokončuje verze pro výše zmiňované dababázové servery. Jádro je již předeláno a je určeno k otestování. Výhodou je možnost škálovat dababázové jádra, tj. možnost přecházet z lehčího na robusnější databázový serverJádro se zatím jeví stabilně a neobjevují se závažnější problémy, výhodou bude možnost portování mezidatabázovými aplikacemi asi se ptáte k čemu je to dobré? Uveďme si příklad malé firmy, která kdysi dávno investovala do levného řešení MySQL a protože se jí na trhu daři roste. Potřeby MySQL jsou omezené,ale firma nechce přecházet na jiný databázový server za cenu ztráty integrity s minulými léty. Pro ně máme samozřejmě řešení pomocí našeho aplikačního jádra. Pokud máte tedy pocit, že v současnosti na drahé řešeení nemáte, či ho zatím nepotřebujete, nemusíte se bát budoucnosti. Řešením bude náš aplikační a databázový přístup.

Co nového přinese naše nové univerzální databázové jádro? Musím trochu zklamat uživatele. Nové jádro přinese mírné omezení v možnostech uživatelských práv, které časem bude nahrazeno aplikačním řešením. Jinak je použití naprosto shodné s použitím minulého jádra, pokud budete mít pocit, že v jádře něco nenalézáte, či Vám něco v jádře nevyhovuje, ozvěte se na naše vývojové centrum zaštítěné naším vedoucím a provozním ředitelem Alešem Pavlem na emailu Aldik@quick.cz, nebo na telefoně 777992792, nebojte se zavolat ani na případné dotazy, či hodnocení našeho produktu. Rádi přijímáme kritiku a nebráníme se jí. O případném dalším vývoji se můžete informovat na našich stránkách nebo se přihlástit do personalizace a tím si zajistíte pravidelný odběr informačních emailů který Vás včas upozorní o nové verzi Jádra.

V současnosti je vývoj jádra mírně pozastaven pro množství zakázek. Nemusíte se však o naše jádro bát, nemíníme usnout na vavřínech a chystáme vývoj i pod DotNet technologií a expanzi pod Internet Explorer a webové rozhraní našeho produktu.